Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73M3BR036F
Pieprasīt citātu
Latviešu
73M3BR036F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73M3BR036F
  • Apraksts
    RES 0.036 OHM 1% 3W 2726
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2726
  • Izmērs / Izmēri
    0.264" L x 0.283" W (6.70mm x 7.20mm)
  • Sērija
    73M3B
  • Pretestība
    36 mOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.051" (1.30mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    36 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film