Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73M2R009F
Pieprasīt citātu
Latviešu
85495673M2R009F attēlsCTS Electronic Components
73M2R009F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73M2R009F
  • Apraksts
    RES 0.009 OHM 1% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.252" L x 0.138" W (6.40mm x 3.50mm)
  • Sērija
    73M2
  • Pretestība
    9 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 J-Lead
  • Citi vārdi
    73M2R009FTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 180°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    9 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Thick Film