Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73M2AR039F
Pieprasīt citātu
Latviešu
395427973M2AR039F attēlsCTS Electronic Components
73M2AR039F
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    73M2AR039F
  • Apraksts
    RES 0.039 OHM 1% 2W 2512
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Sērija
    73M2A
  • Pretestība
    39 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.035" (0.90mm)
  • Detalizēts apraksts
    39 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Film