Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73M1R015F
Pieprasīt citātu
Latviešu
74216373M1R015F attēlsCTS Electronic Components
73M1R015F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73M1R015F
  • Apraksts
    RES 0.015 OHM 1% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.244" L x 0.122" W (6.20mm x 3.10mm)
  • Sērija
    73M1
  • Pretestība
    15 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 J-Lead
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 180°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    15 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Thick Film