Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L7R33J
Pieprasīt citātu
Latviešu
501950773L7R33J attēlsCTS Electronic Components
73L7R33J
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73L7R33J
  • Apraksts
    RES 0.33 OHM 5% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Sērija
    73L7
  • Pretestība
    330 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    330 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film