Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L6R91G
Pieprasīt citātu
Latviešu
544010273L6R91G attēlsCTS Electronic Components
73L6R91G
Noliktavā
8000+
  • Daļas numurs
    73L6R91G
  • Apraksts
    RES 0.91 OHM 2% 3/4W 2010
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Sērija
    73Lx
  • Pretestība
    910 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Detalizēts apraksts
    910 mOhms ±2% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film