Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L5R33G
Pieprasīt citātu
Latviešu
210460373L5R33G attēlsCTS Electronic Components
73L5R33G
  • Daļas numurs
    73L5R33G
  • Apraksts
    RES 0.33 OHM 2% 1/2W 1210
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
  • Sērija
    73Lx
  • Pretestība
    330 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    330 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense Thick Film