Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L3R43G
Pieprasīt citātu
Latviešu
624264573L3R43G attēlsCTS Electronic Components
73L3R43G
  • Daļas numurs
    73L3R43G
  • Apraksts
    RES 0.43 OHM 2% 1/8W 0805
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    430 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    430 mOhms ±2% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film