Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L2R51G
Pieprasīt citātu
Latviešu
264240473L2R51G attēlsCTS Electronic Components
73L2R51G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73L2R51G
  • Apraksts
    RES 0.51 OHM 2% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±300ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    73L2
  • Pretestība
    510 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    510 mOhms ±2% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film