Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73E6R075F
Pieprasīt citātu
Latviešu
448310473E6R075F attēlsCTS Electronic Components
73E6R075F
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    73E6R075F
  • Apraksts
    RES 0.075 OHM 1% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Sērija
    73E6
  • Pretestība
    75 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    75 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film