Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 653V2503C2T
Pieprasīt citātu
Latviešu
4682858653V2503C2T attēlsCTS Electronic Components
653V2503C2T
  • Daļas numurs
    653V2503C2T
  • Apraksts
    OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Izeja
    LVDS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    25MHz
  • Detalizēts apraksts
    25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    66mA