Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 653P2703C3T
Pieprasīt citātu
Latviešu
105732653P2703C3T attēlsCTS Electronic Components
653P2703C3T
  • Daļas numurs
    653P2703C3T
  • Apraksts
    OSC XO 27.0000MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    27MHz
  • Detalizēts apraksts
    27MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    88mA