Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 653P25006C2T
Pieprasīt citātu
Latviešu
6998390653P25006C2T attēlsCTS Electronic Components
653P25006C2T
  • Daļas numurs
    653P25006C2T
  • Apraksts
    OSC XO 250.0000MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Biežums
    250MHz
  • Detalizēts apraksts
    250MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    88mA