Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 633P20002I3T
Pieprasīt citātu
Latviešu
2592601633P20002I3T attēlsCTS Electronic Components
633P20002I3T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    633P20002I3T
  • Apraksts
    OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    633
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.039" (1.00mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte
    ±100ppm
  • Biežums
    200MHz
  • Detalizēts apraksts
    200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    88mA