Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 633P15366C2T
Pieprasīt citātu
Latviešu
4420189633P15366C2T attēlsCTS Electronic Components
633P15366C2T
  • Daļas numurs
    633P15366C2T
  • Apraksts
    OSC XO 153.6000MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Izeja
    LVPECL
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.039" (1.00mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Biežums
    153.6MHz
  • Detalizēts apraksts
    153.6MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    88mA