Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 581L192X2CTT
Pieprasīt citātu
Latviešu
3497791581L192X2CTT attēlsCTS Electronic Components
581L192X2CTT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    581L192X2CTT
  • Apraksts
    OSC TCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    TCXO
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    581
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Izeja
    HCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.065" (1.65mm)
  • Funkcija
  • Frekvences stabilitāte
  • Biežums
    19.2MHz
  • Detalizēts apraksts
    19.2MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    6mA