Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 579R128CTT
Pieprasīt citātu
Latviešu
579R128CTT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    579R128CTT
  • Apraksts
    OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3V
  • Tips
    TCXO
  • Izmērs / Izmēri
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    579
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    10-SMD, No Lead
  • Izeja
    HCMOS
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte
  • Biežums
    12.8MHz
  • Detalizēts apraksts
    12.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    6mA