Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 4P050F35CET
Pieprasīt citātu
Latviešu
4P050F35CET
  • Daļas numurs
    4P050F35CET
  • Apraksts
    CRYSTAL 5.000000 MHZ
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.191" W (13.00mm x 4.85mm)
  • Sērija
    ATSSM4P
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    HC-49/US
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kravas ietilpība
    20pF
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.205" (5.20mm)
  • Frekvences tolerance
    ±30ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    5MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    5MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms HC-49/US