Mājas > Produkti > Filtri > EMI / RFI filtri (LC, RC tīkli) > 4200-005LF
Pieprasīt citātu
Latviešu
8053034200-005LF attēlsCTS Electronic Components
4200-005LF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    4200-005LF
  • Apraksts
    FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Vērtības
    C = 3000pF
  • Tips
    Low Pass
  • Tehnoloģija
    LC (Pi)
  • Izmērs / Izmēri
    0.156" Dia x 0.350" L (3.96mm x 8.89mm)
  • Sērija
    4200
  • Izturība - kanāls (Ohms)
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Bushing, 1 Turret Lead
  • Citi vārdi
    4200005LF
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
  • Filtrēt pasūtījumu
    3rd
  • ESD aizsardzība
    No
  • Detalizēts apraksts
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3000pF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
  • Pašreizējais
    10A
  • Centra / atdalīšanas frekvence
  • Vājināšanās vērtība
    50dB @ 100MHz
  • Pieteikumi
    Data Lines for Mobile Devices
Apraksts: PIN
Ražotāji: Lumberg Automation
Apraksts: CABLE VIDEO-IN COMPONENT 3 X RCA
Ražotāji: Digital View Inc.
420011A14
420011A14
Apraksts: KNOB SMOOTH 0.250" METAL