Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 416F38423ILR
Pieprasīt citātu
Latviešu
2695066416F38423ILR attēlsCTS Electronic Components
416F38423ILR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    416F38423ILR
  • Apraksts
    CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Sērija
    416
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Kravas ietilpība
    12pF
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.018" (0.45mm)
  • Frekvences tolerance
    ±20ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±30ppm
  • Biežums
    38.4MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    38.4MHz ±20ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead