Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 416F3841XAST
Pieprasīt citātu
Latviešu
1498467416F3841XAST attēlsCTS Electronic Components
416F3841XAST
  • Daļas numurs
    416F3841XAST
  • Apraksts
    CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 60°C
  • Kravas ietilpība
    Series
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.018" (0.45mm)
  • Frekvences tolerance
    ±10ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±15ppm
  • Biežums
    38.4MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    38.4MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead