Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 416F38413ILR
Pieprasīt citātu
Latviešu
3928099416F38413ILR attēlsCTS Electronic Components
416F38413ILR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    416F38413ILR
  • Apraksts
    CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Kravas ietilpība
    12pF
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.018" (0.45mm)
  • Frekvences tolerance
    ±10ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±30ppm
  • Biežums
    38.4MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    38.4MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead