Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 416F37412CST
Pieprasīt citātu
Latviešu
45524416F37412CST attēlsCTS Electronic Components
416F37412CST
  • Daļas numurs
    416F37412CST
  • Apraksts
    CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Kravas ietilpība
    Series
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.018" (0.45mm)
  • Frekvences tolerance
    ±10ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±20ppm
  • Biežums
    37.4MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    37.4MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead