Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 416F37411AST
Pieprasīt citātu
Latviešu
2033672416F37411AST attēlsCTS Electronic Components
416F37411AST
  • Daļas numurs
    416F37411AST
  • Apraksts
    CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
  • Sērija
    416
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 60°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kravas ietilpība
    Series
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.018" (0.45mm)
  • Frekvences tolerance
    ±10ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±10ppm
  • Biežums
    37.4MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    37.4MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead