Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > 402F19211CLR
Pieprasīt citātu
Latviešu
3281610402F19211CLR attēlsCTS Electronic Components
402F19211CLR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    402F19211CLR
  • Apraksts
    CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Sērija
    402
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, No Lead
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Kravas ietilpība
    12pF
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Frekvences tolerance
    ±10ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±10ppm
  • Biežums
    19.2MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    120 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    19.2MHz ±10ppm Crystal 12pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead