Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 353VB3A500R
Pieprasīt citātu
Latviešu
353VB3A500R
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    353VB3A500R
  • Apraksts
    OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 60°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    50MHz
  • Detalizēts apraksts
    50MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    25mA