Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 353VB3A135R
Pieprasīt citātu
Latviešu
353VB3A135R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    353VB3A135R
  • Apraksts
    OSC VCXO 13.5000MHZ HCMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    VCXO
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    353
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Izeja
    HCMOS
  • Darbības temperatūra
    -10°C ~ 60°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    13.5MHz
  • Detalizēts apraksts
    13.5MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    25mA