Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 353LB5C192R
Pieprasīt citātu
Latviešu
353LB5C192R
  • Daļas numurs
    353LB5C192R
  • Apraksts
    OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 70°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvences stabilitāte
    ±25ppm
  • Biežums
    19.2MHz
  • Detalizēts apraksts
    19.2MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    25mA