Mājas > Produkti > Slēdži > Taktiskie slēdži > 223FJVAAR
Pieprasīt citātu
Latviešu
223FJVAAR
  • Daļas numurs
    223FJVAAR
  • Apraksts
    SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Pārslēgt ceļojumu
    0.20mm
  • Pārslēgšanas funkcija
    Off-Mom
  • Sērija
    223F
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Kontūra
    4.10mm x 4.10mm
  • Citi vārdi
    223F-JVAAR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības spēks
    160gf
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    1,000,000 Cycles
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Apgaismojums
    Non-Illuminated
  • Iespējas
    Tactile Feedback
  • Detalizēts apraksts
    Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
  • Kontaktu skaits @ Spriegums
    0.05A @ 12VDC
  • Circuit
    SPST-NO
  • Izpildes tips
    Snap Dome
  • Izpildmehānisma orientācija
    Top Actuated
  • Piedziņas materiāls
  • Pievadu garums, taisnā leņķī
  • Piedziņas augstums pie PCB, vertikāls
    0.35mm