Mājas > Produkti > Slēdži > DIP slēdži > 219-12MST
Pieprasīt citātu
Latviešu
6895730219-12MST attēlsCTS Electronic Components
219-12MST
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    219-12MST
  • Apraksts
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • ECAD modelis
  • Mazgājams
    Yes
  • Sprieguma reitings
    20VDC
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Piķis
    0.100" (2.54mm), Full
  • Iepakojums
    Tube
  • Citi vārdi
    219012MST
    21912MST
    CT21912MST
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    12
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Garums
    1.258" (31.95mm)
  • Augstums virs pārvalde
    0.170" (4.33mm)
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
  • Detalizēts apraksts
    Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Pašreizējais vērtējums
    100mA
  • Kontaktmateriāls
    Beryllium Copper
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Circuit
    SPST
  • Ķermeņa materiāls
  • Izpildes tips
    Slide (Standard)
  • Izpildmehānisma līmenis
    Raised
219-12MS
219-12MS
Apraksts: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Ražotāji: CTS Electronic Components
219-12MSJ
219-12MSJ
219-12MSTRF
219-12MSTRF
219-12MSTJR
219-12MSTJR
219-12MSTJRF
219-12MSTJRF
219-2-0-SW-7-9-77
219-2-0-SW-7-9-77
Apraksts: CIR BRKR MAG-HYDR 77A 600VAC
Ražotāji: Sensata Technologies, Airpax
219-12MSTR
219-12MSTR