Mājas > Produkti > Slēdži > DIP slēdži > 219-10MSJRF
Pieprasīt citātu
Latviešu
219-10MSJRF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    219-10MSJRF
  • Apraksts
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • ECAD modelis
  • Mazgājams
    No
  • Sprieguma reitings
    20VDC
  • Izbeigšanās stils
    J Lead
  • Sērija
    219
  • Piķis
    0.100" (2.54mm), Full
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    219010MSJRF
    21910MSJRF
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Garums
    1.058" (26.87mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.210" (5.33mm)
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals
  • Elektriskā dzīvība
    2,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Pašreizējais vērtējums
    100mA
  • Kontaktmateriāls
    Beryllium Copper
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Circuit
    SPST
  • Ķermeņa materiāls
  • Izpildes tips
    Slide (Standard)
  • Izpildmehānisma līmenis
    Raised
219-10MSJR
219-10MSJR
Apraksts: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V