Mājas > Produkti > Slēdži > DIP slēdži > 218-10LPSRF
Pieprasīt citātu
Latviešu
218-10LPSRF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    218-10LPSRF
  • Apraksts
    SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
  • ECAD modelis
  • Mazgājams
    No
  • Sprieguma reitings
    24VDC
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Sērija
    218
  • Piķis
    0.050" (1.27mm), Half
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    218010LPSRF
    21810LPSRF
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Garums
    0.546" (13.87mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.104" (2.65mm)
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals
  • Elektriskā dzīvība
    1,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
  • Pašreizējais vērtējums
    25mA