Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > 8121SY4ZGE
Pieprasīt citātu
Latviešu
24596338121SY4ZGE attēlsC&K
8121SY4ZGE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    8121SY4ZGE
  • Apraksts
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    28V
  • Sprieguma reitings - AC
    120V
  • Tips
    Standard
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Sērija
    8020
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Circular - 6.35mm Dia
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    *8121SY4ZGE
    8121SY4ZGE-ND
    CKN1627
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 75°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Rear
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Iespējas
    Tactile Feedback
  • Elektriskā dzīvība
    60,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
  • Pašreizējais vērtējums
    1A (AC/DC)