Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > UP0.4C-4R7-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4882215UP0.4C-4R7-R attēlsBussmann (Eaton)
UP0.4C-4R7-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UP0.4C-4R7-R
  • Apraksts
    FIXED IND 4.7UH 1.55A 88 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    UNI-PAC™ 0.4C
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    UP0-4C-4R7-R
    UP0.4C-4R7
    UP0.4C-4R7-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    4.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.115" (2.92mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.55A 88 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    88 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.55A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.61A