Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > TR2/C518S-500-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4197679TR2/C518S-500-R attēlsBussmann (Eaton)
TR2/C518S-500-R
Noliktavā
1500+
  • Daļas numurs
    TR2/C518S-500-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
  • Sērija
    C518
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2AG, 5mm x 15mm (Axial)
  • Citi vārdi
    TR2-C518S-500-R
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    0.059
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Glass
  • DC aukstā pretestība
    1.66 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    500mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    35A