Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > TR1/6125TD4-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
382757TR1/6125TD4-R attēlsBussmann (Eaton)
TR1/6125TD4-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TR1/6125TD4-R
  • Apraksts
    FUSE BRD MNT 4A 125VAC 60VDC SMD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    60V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Izmērs / Izmēri
    0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm)
  • Sērija
    BRICK 6125TD
  • Reakcijas laiks
    Slow
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-SMD, Square End Block
  • Citi vārdi
    TR1-6125TD4-R
    TR1/6125TD4-R-ND
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    38.8
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC aukstā pretestība
    0.0185 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    4A
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    50A