Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāju turētāji > TPHCS250-M
Pieprasīt citātu
Latviešu
TPHCS250-M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TPHCS250-M
  • Apraksts
    FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS
  • ECAD modelis
  • spriegums
    80V
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Sērija
    Telpower® TPHCS
  • Orientācija
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fuseholder tipa
    Holder
  • Drošinātāju tips
    Blade
  • Drošinātāju izmēri
    1" Dia x 2.66" L (25.4mm x 67.5mm)
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    TPL-B
  • Detalizēts apraksts
    Fuse Holder 250A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount
  • Pašreizējais vērtējums
    250A