Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Elektriskie, speciālie drošinātāji > LPJ-35SPI
Pieprasīt citātu
Latviešu
446805
LPJ-35SPI
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LPJ-35SPI
  • Apraksts
    FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    300V
  • Sprieguma reitings - AC
    600V
  • Izmērs / Izmēri
    1.060" Dia x 2.380" L (26.92mm x 60.45mm)
  • Sērija
    LOW-PEAK™ LPJ
  • Reakcijas laiks
    Slow
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Cylindrical, Alarm Indicating
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge
  • Iespējas
    Indicating
  • Pašreizējais vērtējums
    35A
  • Klase
    J
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    300kA AC, 100kA DC
  • Apstiprinājumi
    CE, CSA, UL
  • Pieteikumi
    Electrical, Industrial
LPJ-350SPI
LPJ-350SPI
Apraksts: FUSE CRTRDGE 350A 600VAC/300VDC
Ražotāji: Bussmann (Eaton)
LPJ-35SP
LPJ-35SP
Apraksts: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/300VDC
Ražotāji: Bussmann (Eaton)
LPJ-3SP
LPJ-3SP
Apraksts: FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC/300VDC