Mājas > Produkti > Kondensatori > Elektriskie divslāņu kondensatori (EDLC), supercap > KR-5R5V105-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6271881KR-5R5V105-R attēlsBussmann (Eaton)
KR-5R5V105-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KR-5R5V105-R
  • Apraksts
    CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    5.5V
  • Tolerance
    -20%, +80%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.748" Dia (19.00mm)
  • Sērija
    PowerStor KR
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Can - Vertical
  • Citi vārdi
    KR5R5V105R
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    23 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 70°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.768" (19.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    30 Ohm @ 1kHz
  • Detalizēts apraksts
    1F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Axial, Can - Vertical 30 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
  • Ietilpība
    1F