Pieprasīt citātu
Latviešu
6598513HV1030-2R7106-R attēlsBussmann (Eaton)
HV1030-2R7106-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HV1030-2R7106-R
  • Apraksts
    CAP 10F -10% +30% 2.7V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.7V
  • Tolerance
    -10%, +30%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    PowerStor HV
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    HV10302R7106R
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 65°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 65°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.240" (31.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    34 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    10F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 34 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 65°C
  • Ietilpība
    10F