Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > CLA1108-2-50TR-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
CLA1108-2-50TR-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CLA1108-2-50TR-R
  • Apraksts
    FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    CLA
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    50nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    0.28 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    80A