Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > CL0904-3-50TR-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
480063
CL0904-3-50TR-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CL0904-3-50TR-R
  • Apraksts
    FIXED IND 50NH 80A 0.35 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    1.075" L x 0.559" W (27.30mm x 14.20mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    CL
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    50nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.157" (4.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    50nH Unshielded Inductor 80A 0.35 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    0.35 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    80A