Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > C310T-630-R-TR1
Pieprasīt citātu
Latviešu
C310T-630-R-TR1
  • Daļas numurs
    C310T-630-R-TR1
  • Apraksts
    FUSE 630MA 250VAC C310T AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia x 0.453" L (4.00mm x 11.50mm)
  • Sērija
  • Reakcijas laiks
    Slow
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Cartridge, Non-Standard (Axial)
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    2.73
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Ceramic
  • DC aukstā pretestība
    173.8 mOhms
  • Pašreizējais vērtējums
    630mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    35A