Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK1/TDC11-250-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
901076
BK1/TDC11-250-R
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    BK1/TDC11-250-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 250MA 1KVAC 3AB 3AG
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    1kV
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)
  • Sērija
  • Reakcijas laiks
    Slow
  • Iepakojums / lieta
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
  • Citi vārdi
    BK1-TDC11-250-R
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Glass
  • Pašreizējais vērtējums
    250mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    2.5A