Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK1/S501-50-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5347788BK1/S501-50-R attēlsBussmann (Eaton)
BK1/S501-50-R
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    BK1/S501-50-R
  • Apraksts
    FUSE CERAMIC 50MA 250VAC 5X20MM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
  • Sērija
    S501
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums / lieta
    5mm x 20mm
  • Citi vārdi
    BK1-S501-50-R
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    0.0017
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Ceramic
  • DC aukstā pretestība
    157.5 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    50mA