Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK1/S500-160-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2654122BK1/S500-160-R attēlsBussmann (Eaton)
BK1/S500-160-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BK1/S500-160-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
  • Sērija
    S500
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    5mm x 20mm
  • Citi vārdi
    BK1-S500-160-R
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    0.008
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Glass
  • DC aukstā pretestība
    9.1 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    160mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    35A