Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK1/GMA-2.5-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
3992821BK1/GMA-2.5-R attēlsBussmann (Eaton)
BK1/GMA-2.5-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BK1/GMA-2.5-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
  • Sērija
    GMA
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    5mm x 20mm
  • Citi vārdi
    BK1-GMA-2-5-R
    BK1/GMA-2.5-R-ND
    BK1/GMA2.5R
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    4.9
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Glass
  • DC aukstā pretestība
    0.046 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    2.5A
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    100A