Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK/MDA-V-25-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
552235BK/MDA-V-25-R attēlsBussmann (Eaton)
BK/MDA-V-25-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BK/MDA-V-25-R
  • Apraksts
    FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    125V
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
  • Sērija
    MDA
  • Reakcijas laiks
    Slow
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
  • Citi vārdi
    BK-MDA-V-25-R
    BK/MDA-V-25-R-ND
    BK/MDAV25R
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    734.69
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Ceramic
  • DC aukstā pretestība
    0.00305 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    25A