Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK/AGC-35-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2288534BK/AGC-35-R attēlsBussmann (Eaton)
BK/AGC-35-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BK/AGC-35-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 35A 32VAC 3AB 3AG
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    32V
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
  • Sērija
    AGC
  • Reakcijas laiks
    Fast
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
  • Citi vārdi
    BK-AGC-35-R
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Glass
  • DC aukstā pretestība
    0.0014 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    35A
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    70A
  • Apstiprinājumi
    CSA, UL
BK/AGC-3YY-R
BK/AGC-3YY-R
Apraksts: BUSS SMALL DIMENSION FUSE
Ražotāji: Bussmann (Eaton)
BK/AGC-3/8
BK/AGC-3/8
Apraksts: FUSE GLASS 375MA 250VAC 3AB 3AG
Ražotāji: Bussmann (Eaton)
BK/AGC-5-R
BK/AGC-5-R
Apraksts: FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
BK/AGC-35
BK/AGC-35
Apraksts: FUSE GLASS 35A 32VAC 3AB 3AG