Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Elektriskie, speciālie drošinātāji > 7.2WFNHO25
Pieprasīt citātu
Latviešu
7.2WFNHO25
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    7.2WFNHO25
  • Apraksts
    FUSE 7.2KV 25A 3" MOTOR START
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    7.2kV
  • Izmērs / Izmēri
    2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
  • Sērija
  • Reakcijas laiks
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Fuse Link
  • Citi vārdi
    7-2WFNHO25
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Holder
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    140
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge
  • Iespējas
  • DC aukstā pretestība
    38.7 mOhms
  • Pašreizējais vērtējums
    25A